Op woensdag 22 april 2009 in Hotel Asteria in Venray waar hebben veel mensen in informele sfeer kennis kunnen nemen van relevante en vernieuwende zaken voor uw ondernemerspraktijk.
Er is in de lezingen veel aandacht besteed aan de crisis. Hoe komen we daar samen beter doorheen. Informatie waar u als ondernemer op zit te wachten; toegesneden op de MKB-praktijk en to-the-point. Bovendien werd in de ontmoetingsruimte de nieuwe digitale oplossingen voor snel en efficiënt zaken doen gepresenteerd; CONTOUR online en Summa online.
Minstens even zo belangrijk als de lezingen was de gelegenheid de informatie te delen met anderen. Netwerken en gewoon gezellig bijpraten met medeondernemers en uw adviseurs van Summa en CONTOUR.
Wij danken u allen voor de komst.
Klik hier voor de presentaties van MarktGericht '09.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Petra Ariaans
T: + 31 (0)485 576464 of per email par@contourmail.nl
[02 februari 2012]
Woon-werkverkeer in de BTW niet zakelijk
Lees verder
[26 januari 2012]
Versoepelde regels gemeenschap van goederen gehuwden
Lees verder
Gevorderd Assistent-Accountant/Controle
Lees verder
Automatiseerder
Lees verder
Gevorderd assistent accountant
Lees verder